Anadolu'da yıllarca ekilen soyu muhafaza edilmiş GDO'suz. Yerli cins, doğal İlk günkü orjinalliğinde özlediğimiz tad ve kokuda lezzetli sebze ve meyve tohumlarını satışa sunuyorum.  Biliyorsunuz manavdan,marketten,pazardan aldığımız sebze ve meyvelerden bir tat alamaz olduk. Örneğin aldığımız domatesi yerken domates mi yiyoruz, salatalık mı yiyoruz belli değil, ne tad var ne koku. Hepsi tornadan çıkmış gibi, kesiyoruz içi ya kof ya su dolu çıkmaktadır. Süt mısır diye hayvan yemi mısırları insanlara yedirmekteler. Çocuklarımız bazı sebzelerin orjinal tatlarını dahi bilmemektedir. Tohumlar ilaçlı ve boyalı olmayıp tamamen doğal haldedir. Kendi ürettiğim sebzelerin tohumlarıdır. Not: Tohumlar kesinlikle ithal ve hibrit değildir.  Anadolunun çeşitli yörelerine ait araştırma sonucu toplanmış yerli cins sebze meyve tohumlarıdır. Yetiştireceğiniz sebzelerin tohumlarını alarak seneye kendiniz yetiştirebilirsiniz.

Tohum Cimlendirme
#
#
#
#
Tohum Çeşitleri ve Fiyat
Menü
Yorumlar
FACEBOOK
İLETİŞİM ve SİPARİŞ

 

 

LÜTFEN DİKKAT !  

Aşırı yoğunluk nedeni ile Siparişler sıraya alınmakta,  gönderimler 4-5 gün içinde yapılmaktadır. Fiyatlar günceldir, ödemesini yapmadan sipariş vermeyiniz. 

Bu durumları dikkate almadan  lütfen sipariş vermeyiniz.  Anlayışınız için teşekkür ederiz..

 

 

YETKİLİ .: Engin Yüksel

E-MAİL ADRESİMİZ.:  viraviraerdek@hotmail.com

Telefonumuz: 0543 744 46 96

 

Watshap  ve SMS lere  bakmıyorum . Lütfen Telefon veya e-mail ile iletişim kurunuz. Anlayışınız için teşekkür ederim..

 

Not.:Ödemesi alınmayan siparişler gönderilmez.

Not: Ürünler terör şehitleri aileleri ve sayın gazilerimize ücretsizdir.(on çeşide kadar, bir defaya mahsustur. )

Nasıl sipariş verebilirim.?….

1- Yukarıdaki mail adresine aşağıdaki şekilde isim, adres ve telefonunuzu yazınız, ürün listesini alt alta yazarak veya kopyala yapıştır şeklinde  siparişinizi verebilirsiniz..

Adınız soyadınız.

Kargo Adresiniz:

Telefon Numaranız.

Ürün Listeniz:.

1………………………….

2………………………….

3…………………………

  2-Veya sayfanın sonundaki  hazır Sipariş Formunu doldurunuz, MESAJ kısmına siparişinizi  alt alta yazarak    gönder tuşuna basınız.. Üyelik istenmemektedir..

 

 Not. 1:Vereceğiniz siparişi print ettirmemiz gerektiğinden kağıda yazdığınız siparişinizin  fotoğrafını çekerek  kesinlikle mail veya watsapp  atmayınız.

2-Paketlerin içindeki tohum  adetlerden az gönderilmemektedir. Üç-Beş adet gibi..

 

 

 


 

Ürün fiyatları  yanlarında yazmaktadır, sipariş toplamını Site Ana Sayfa da bulunan  Banka Hesap No.- Posta çeki linkine tıklayarak ilgili hesaba yatırınız. Ödeme dekontunu siparişinize ekleyiniz, veya siparişinizin altına ödeme tarihini ve yerini not olarak belirtiniz. Sitemiz her gün güncellenmektedir, sipariş bedelini kendinizin hesaplayıp yatırmanız kargo sürecini kısaltacaktır.

Siparişiniz de adınızı, adresinizi ve telefonunuzu yazmayı unutmayınız. Siparişiniz alınınca size bilgi verilecektir..

 

İsim adres , telefon  ve ödeme bilgisi olmayan sipariş ve mailler değerlendirilmez.!

 

 

 

Yorumlar

Yorum yapma kapalı.