#
#
#
#
#

Anadolu'da yıllarca ekilen soyu muhafaza edilmiş GDO'suz. Yerli cins, doğal İlk günkü orjinalliğinde özlediğimiz tad ve kokuda lezzetli sebze ve meyve tohumlarını satışa sunuyorum.  Biliyorsunuz manavdan,marketten,pazardan aldığımız sebze ve meyvelerden bir tat alamaz olduk. Örneğin aldığımız domatesi yerken domates mi yiyoruz, salatalık mı yiyoruz belli değil, ne tad var ne koku. Hepsi tornadan çıkmış gibi, kesiyoruz içi ya kof ya su dolu çıkmaktadır. Süt mısır diye hayvan yemi mısırları insanlara yedirmekteler. Çocuklarımız bazı sebzelerin orjinal tatlarını dahi bilmemektedir. Tohumlar ilaçlı ve boyalı olmayıp tamamen doğal haldedir. Kendi ürettiğim sebzelerin tohumlarıdır. Not: Tohumlar kesinlikle ithal ve hibrit değildir.  Anadolunun çeşitli yörelerine ait araştırma sonucu toplanmış yerli cins sebze meyve tohumlarıdır. Yetiştireceğiniz sebzelerin tohumlarını alarak seneye kendiniz yetiştirebilirsiniz.

Tohum Çeşitleri ve Fiyat
Menü
Yorumlar
FACEBOOK
İLETİŞİM ve SİPARİŞ

 

 

YETKİLİ .: Engin Yüksel

E-MAİL ADRESİMİZ.:  viraviraerdek@hotmail.com

Telefonumuz: 0543 744 46 96

 

 

Watsapp ve SMS ile mesaj almıyorum. Lütfen Telefon veya e-mail ile iletişim kurunuz. Anlayışınız için teşekkür ederim..

 

Not.:Ödemesi alınmayan siparişler gönderilmez.

Not: Ürünler terör şehitleri aileleri ve sayın gazilerimize ücretsizdir.(on çeşide kadar, bir defaya mahsustur. )

Nasıl sipariş verebilirim.?….

1- Yukarıdaki mail adresine aşağıdaki şekilde isim, adres ve telefonunuzu yazınız, ürün listesini alt alta yazarak veya kopyala yapıştır şeklinde  siparişinizi verebilirsiniz..

Adınız soyadınız.

Kargo Adresiniz:

Telefon Numaranız.

Ürün Listeniz:.

1………………………….

2………………………….

3…………………………

  2-Veya sayfanın sonundaki  hazır Sipariş Formunu doldurunuz, MESAJ kısmına siparişinizi  alt alta yazarak    gönder tuşuna basınız.. Üyelik istenmemektedir..

 Not. 1:Vereceğiniz siparişi print ettirmemiz gerektiğinden kağıda yazdığınız siparişinizin  fotoğrafını çekerek  kesinlikle mail veya watsapp  atmayınız.

2-Paketlerin içindeki tohum  adetlerden az gönderilmemektedir. Üç-Beş adet gibi..

 

 

 


 

Ürün fiyatları  yanlarında yazmaktadır, sipariş toplamını Site Ana Sayfa da bulunan  Banka Hesap No.- Posta çeki linkine tıklayarak ilgili hesaba yatırınız. Ödeme dekontunu siparişinize ekleyiniz, veya siparişinizin altına ödeme tarihini ve yerini not olarak belirtiniz. Sitemiz her gün güncellenmektedir, sipariş bedelini kendinizin hesaplayıp yatırmanız kargo sürecini kısaltacaktır.

Siparişiniz de adınızı, adresinizi ve telefonunuzu yazmayı unutmayınız. Siparişiniz alınınca size bilgi verilecektir..

 

İsim adres ve telefon olmayan sipariş ve mailler değerlendirilmez.!

Siparişiniz kargolanınca Kargo Tarafından size takip No.su  telefonunuza SMS olarak gelecektir.. Lütfen kargonuzu internetten takip ediniz..

Lütfen dikkat: Önceki yıllar tecrübelerimize göre  aşırı talep nedeni ile Şubat-Mart Nisan aylarında stoklar tükenebilmekte ve gönderim 15-20 günü bulmaktadır. Beklememek için tohumlarınızı şimdiden hazır etmenizi tavsiye ederiz..Saygılarımızla..

 

 

 

Yorumlar

Yorum yapma kapalı.

bandırma web tasarım